This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Strona Główna - Artykuły - Download - Forum - Linki - Kategorie Newsów
Szukaj    
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Download
  Forum
  Filmy NEW!
  Linki
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj

Zjawiska Paranormalne
  Ufo i obce cywilizacje
  Tajemnice Świata
  Duchy
  Ezoteryka
  Sny, OBE, LD
  Rok 2012
  Proroctwa i Wizje
  Starożytne Cywilizacje
  Religia
  Znaleziska
  Kryptozoologia

Ostatnie Artykuły
USO
Najważniejszy dowód ...
Dropa
Tarot potępiony prze...
Raport 13
googlelewa
Statystyki
Newsy: 14
Artykuły: 20
Filmy: 5
Google
Artykuły: Religia
''Znalazłem Boga'' - mówi człowiek, który rozbił ludzki genom
Naukowiec, który prowadził zespół, który dokonał rozbicia ludzkiego genomu, opublikuje książkę, w której wyjaśnia, dlaczego teraz uwierzył w Boga i jest przekonany, że cuda naprawdę istnieją.

Czy Benedykt XVI jest ostatnim papieżem?
Bardzo dziwna i ciekawa sprawa otóż, jak wszyscy na pewno słyszeli w rożnych przepowiedniach, że po naszym papieżu Janie Pawle II miał zasiąść na tronie w Watykanie murzyn, tak pisało wielu teraz warto przez chwilkę się zastanowić czy tym, którzy prorokowali o papiestwie chodziło rzeczywiście o czarnoskórego papieża czy też miało to być symboliczne znaczenie, że na tronie papieskim zasiądzie murzyn, gdy zobaczyłem herb Benedykta XVI coś mnie tchnęło, że murzyn, o którym było tak głośno jest w jego herbie i, że to on ma być tym owym murzynem nie ciemnoskórym, lecz właśnie w herbie będzie widoczny ów wspomniany murzyn. Zobacz więcej oraz owy Herb
google