This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Strona Główna - Artykuły - Download - Forum - Linki - Kategorie Newsów
Szukaj    
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Download
  Forum
  Filmy NEW!
  Linki
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj

Zjawiska Paranormalne
  Ufo i obce cywilizacje
  Tajemnice Świata
  Duchy
  Ezoteryka
  Sny, OBE, LD
  Rok 2012
  Proroctwa i Wizje
  Starożytne Cywilizacje
  Religia
  Znaleziska
  Kryptozoologia

Ostatnie Artykuły
USO
Najważniejszy dowód ...
Dropa
Tarot potępiony prze...
Raport 13
googlelewa
Statystyki
Newsy: 14
Artykuły: 20
Filmy: 5
Google
Artykuły: Ufo i obce cywilizacje
Chlopiec z... Marsa?
Czasami niektóre dzieci przychodzą na świat z fascynującymi talentami i niezwykłymi umiejętnościami. Ten chłopiec imieniem Borys przyszedł na świat wczesnym rankiem w mieście Wołżski leżącym w obwodzie wołgogradzkim.

Najważniejszy dowód na istnienie UFO!
NIEZWYKŁE ZJAWISKO NAD TURCJĄ

Raport 13
Oto historia człowieka, który twierdzi, że miał dostęp do tajnych dokumentów rządu amerykańskiego, zawierających dowody na istnienie obcej inteligencji.

Ufo na marsie
W 2004 roku Amerykanom powiodła się misja na Marsa i wylądowały tam dwa identyczne łaziki: Spirit i Opportunity. Miały one znaleźć na planecie pozostałości wody, czyli dokonać pierwszego kroku w celu odnalezienia tam prymitywnego życia.

UFO nad Polską
Pierwsze przypadki pobytu w Polsce przedstawicieli nieznanych cywilizacji odnotowano już w latach 50-tych, jednak fala zainteresowania tą tematyką rozpoczęła się dopiero dwadzieścia lat później. W różnych miastach Polski zaczęły zawiązywać się grupy ludzi, których łączyło zainteresowanie problematyką UFO. W prasie pojawiało się coraz więcej materiałów o tematyce pozaziemskich cywilizacji.

Uprowadzenie kobiety z dzieckiem
Bardzo ciekawy przypadek, który przydarzył się młodej kobiecie, która podczas jazdy polną drogą wraz z synem została uprowadzona przez obcych.

Uprowadzenie studentów
20 sierpnia 1976 roku, w piatek wieczorem czterech dwudziestokilkuletnich studentów sztuki opuściło Boston w stanie Massachusetts.

USO
Niezidentyfikowany obiekt podwodny
google